جزییات خبر

کشف بیش از 100 فقره کارت سوخت و دو محل دپو فرآورده در منطقه خراسان رضوی

(سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰) ۱۳:۰۰

به گزارش روابط عمومی منطقه خراسان رضوی در سه ماه نخست سال 1400 در خصوص پیگیری از قاچاق فرآورده های نفتی در منطقه خراسان رضوی 101 فقره کارت سوخت نفتگاز کشف گردید.

مدیر منطقه خراسان رضوی در این زمینه گفت : در کنترلهای میدانی که بصورت شبانه روزی در منطقه خراسان رضوی در حال انجام است در طول 3 ماه گذشته 2 محل دپو کشف و از قاچاق 37/511 لیتر فرآورده در این منطقه جلوگیری به عمل آمده و نیز 2 دستگاه خودرو کامیون دارای مخزن جاساز نیز کشف گردید.

علی اصغر اصغری در ادامه گفت: در راستای توزیع عادلانه سیلندر گاز مایع و بازدید میدانی از روستاها در خصوص نحوه توزیع کپسول گاز مایع با کنترلهای نامحسوس خودروهای گاز کش از مبداء تاسیسات تا مقصد و نیز نظارت توزیع گاز مایع در بین 1600 خانوار در 56 روستا در سطح منطقه انجام گرفته است.

مدیر منطقه افزود : همچنین اقدامات انجام شده در استای پیگیری از شیوع ویروس کرونا بازدید میدانی مجاری عرضه سوخت از آغاز طرح تاکنون در کلیه مجاری عرضه  و نیز پایش و آموزشها و تذکرات لازم به کارکنان جایگاها داده شده است ، و در صورت مشاهده نواقص تا رفع کامل نواقص پیگیری های لازم انجام گرفته است.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.