جزییات خبر

آمادگی صد در صدی منطقه خراسان رضوی در شروع فصل زمستان

(سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹) ۱۲:۲۸

مدیر منطقه : این منطقه برنامه ریزی های لازم را برای ذخیره سازی مطلوب سوخت و مدیریت بیشتر در زمینه سوخت رسانی مستمر و بی وقفه انجام داده است و زمستان امسال نیز همچون سالهای گذشته هیچ مشکلی در زمینه تامین سوخت مورد نیاز روستاها نخواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی منطقه خراسان رضوی مصرف نفت سفید در 9 ماه اخیر در سطح منطقه 69میلیون و 760  هزار لیتر بود که نسبت به 9 ماه مشابه سال گذشته که 83میلیون و 25 هزار لیتر بوده کاهش 16 درصدی را در منطقه شاهد بودیم ، که عمده این کاهش مربوط به توزیع الکترونیکی و توسعه شبکه گاز طبیعی نسبت به سال گذشته و نیز ساماندهی و جلوگیری از انحراف خارج از شبکه می باشد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: از اردیبهشت ماه امسال، متقاضیان نفت سفید با ثبت نام در سامانه درخواست فرآورده نفتی به آدرس newtejaratasan. niopdc.ir نسبت به ثبت مشخصات و احراز هویت در این سامانه اقدام کردند.

علی اصغر اصغری گفت:   ماهیانه 220 لیتر نفت سفید و 44 کیلوگرم گازمایع در اختیار خانوارهایی که فاقد گاز طبیعی بوده و در سامانه ثبت نام کردند قرار میگیرد.با توجه به برودت کم سابقه هوا در سطح استان خراسان رضوی سهمیه اضطراری نفت سفید جهت روستاییان محروم از نعمت گاز طبیعی که در سامانه جدید تجارت آسان ثبت نام کرده و توسط ناحیه مربوطه تایید گردیده است با نظارت کامل رییس ناحیه جهت جلوگیری از انحراف فرآورده در نظر گرفته شده است که این شهروندان عزیز علاوه بر سهمیه دیماه خود سهمیه اضطراری خود را که 220 لیتر به ازای هر خانواده میباشد را نیز میتوانند دریافت کنند، علاوه بر این خانوارهای عشایر در دی ماه امسال میتوانند سهمیه 125 لیتری نفت سفید خود را که منطقه برای آنها در نظر گرفته شده را دریافت کنند.

مدیر منطقه افزود : این منطقه برنامه ریزی های لازم را برای ذخیره سازی مطلوب سوخت و مدیریت بیشتر در زمینه سوخت رسانی مستمر و بی وقفه انجام داده است و زمستان امسال نیز همچون سالهای گذشته هیچ مشکلی در زمینه تامین سوخت مورد نیاز روستاها نخواهیم داشت.

ثبت نام نفت سفید1

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

Loading

تماس با ما:

مشهد - بلوار خیام - بلوار سجاد - خیابان جانباز جنوبی   

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران منطقه خراسان رضوی

کد پستی : 9187793120
شماره تلفن : 9-7630700-0513
شماره نمابر: 7630708-0513
مرکز پاسخگویی : 09627