جزییات خبر

مصرف نفت گاز یورو در خراسان رضوی افزایش یافت

(سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۳۰

به گزارش روابط عمومی ، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: مصرف فرآورده نفت گاز ظرف سه ماه نخست امسال در این منطقه نسبت به مدت مشابه پارسال ۷۵ درصد بیشتر شده است.

علی اصغر اصغری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی این مدت بدون محاسبه حجم سوخت مصرفی نیروگاههای برق، ۱۸۷ میلیون و ۴۹۸ هزار لیتر نفت گاز در منطقه خراسان رضوی مصرف شد. پارسال در این مدت ۱۰۶ میلیون و ۸۹۷ هزار لیتر نفت گاز به مصرف رسیده بود.

وی ادامه داد: با این وجود ظرف سه ماه نخست امسال حجم مصرف بنزین یورو چهار در خراسان رضوی به میزان ۱۱ درصد در مقایسه با مدت مشابه پارسال کمتر شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی علت رشد ۷۵ درصدی مصرف نفت گاز را افزایش مناطق توزیع این فرآورده ذکر و بیان کرد: هم اینک در بیشتر شهرستانهای منطقه خراسان رضوی به صورت حداکثری و در نیشابور و قوچان به صورت ۱۰۰ درصد این فرآورده توزیع می شود. پارسال توزیع نفت گاز یورو چهار بیشتر در شهر مشهد انجام می شد.

وی گفت: حجم مصرف بنزین یورو چهار را طی فروردین تا پایان خرداد ماه امسال در این استان ۲۱۱ میلیون و ۳۸۸ هزار لیتر اعلام و بیان کرد: ظرف سه ماه ابتدایی پارسال ۲۳۷ میلیون و ۲۷۶ هزار لیتر بنزین یورو چهار در منطقه خراسان رضوی مصرف شده بود.

شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی شهرستانهای مشهد، چناران، کلات، بینالود، فیروزه، نیشابور، فریمان، قوچان، تربت جام، تایباد، درگز و سرخس را زیر پوشش دارد.

۱۳۴ جایگاه سوخت سی. ان. جی، ۵۳ جایگاه تخصصی بنزین و ۷۳ جایگاه نفت گاز و بنزین در منطقه خراسان رضوی خدمات دهی می‌کنند.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


  • محیط زیست

    احترام به طبیعت احترام به زندگیست و احترام به زندگی احترام به خالق است .

  • حدیث

    امام رضا علیه السلام فرمود: روزی کم را اندک نشمارید ، که از روزی بسیار محروم می مانید.

Loading

تماس با ما:

مشهد - بلوار خیام - بلوار سجاد - خیابان جانباز جنوبی   

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران منطقه خراسان رضوی

کد پستی : 9187793120
شماره تلفن : 9-7630700-0513
شماره نمابر: 7630708-0513
مرکز پاسخگویی : 09627